Tel:
Guangzhou Nanya Pulp Molding Equipment Co., Ltd.
Guangzhou Nanya Pulp Molding Equipment Co., Ltd.
Kaliteli Ürün Tutkumuzdur; Hizmet ve Innnovation Misyonumuzdur.

Ana sayfa

Guangzhou Nanya Pulp Molding Equipment Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Guangzhou Nanya Pulp Molding Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Guangzhou Nanya Pulp Molding Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Guangzhou Nanya Pulp Molding Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Guangzhou Nanya Pulp Molding Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Guangzhou Nanya Pulp Molding Equipment Co., Ltd. şirket Profili
1 2 3 4 5

Guangzhou Nanya Pulp Molding Equipment Co., Ltd.

1994 yılında kurulmuş olan NANYA, 27.000 metrekareyi kapsıyor, şimdi Çin'de üretilen en eski ve en büyük kağıt hamuru kalıplama makinelerinden biri ve dünyanın önde gelen kağıt hamuru kalıplama makinesi tedarikçisi haline geliyor.

NANYA, Ar-Ge merkezinde 50'den fazla kişiye sahip olup, belirli profesyonel teknisyenler makine, ısı enerjisi, elektrik mühendisliği, kalıp işleme merkezi ve kağıt yapım teknolojisinden sorumludur.

NANYA ünlü üniversiteler, Guangdong Teknoloji Üniversitesi (GDUT) ve Güney Çin Teknoloji Üniversitesi (SCUT) ile uzun vadeli bir işbirliği kurmuştur. Bu yıllarda yurtiçinde ve yurtdışında ileri teknolojiyi birlikte geliştiriyor ve uyguluyoruz.

NANYA makineleri CE sertifikası aldı ve TÜV ve SUS denetimini geçti. NANYA, Siemens / Schneider / Festo gibi yedek parça ve yardımcı ekipman için uluslararası markaları benimser.

50'den fazla ülke ve bölgeye makine ve kalıp ihraç eden NANYA, müşterileri arasında iyi bir üne sahiptir.

NANYA, plastik ve straforu değiştirmek için en uygun çözümü sağlayacaktır. Daha yeşil bir dünya için ortak etki yapalım.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Nanya

No. Çalışanları : 250~300

Yıllık satış : 10Million-50Million

Yıl kurulan : 1994

İhracat p.c : 60% - 70%

Şirket tarihçesi

NANYA, 1994 yılında kurulan Guangzhou şehrinde bulunmaktadır. 20 yılı aşkın bir sürenin ardından Çin'de% 60'tan fazla pazar payı elde ettik ve ürünlerimizi 50'den fazla ülke ve bölgeye başarıyla ihraç ettik.

1994 yılında NANYA Guangzhou şehrinde kuruldu.

1996 yılında NANYA , Çin'deki ilk döner şekillendirme makinesini geliştirdi, esas olarak yumurta tepsisi, yumurta kutusu, meyve tepsisi, bardaklık, ayakkabı ağaçları vb.

1998 yılında NANYA anonim şirket haline geldi. O zamandan beri NANYA, yabancı uzmanların ileri teknolojilerini benimsemekle birlikte, üniversiteler ve bilimsel kurumlarla işbirliği yapmaktadır.

1999 yılında NANYA , Çin'deki ilk tam otomatik termoform makinesini üretti, çoğunlukla bulaşık, üst sınıf ambalaj, tıbbi bakım ürünleri ve kağıt hamuru kalıplama işlerine vb.

2001 yılında NANYA, operatörlerin emek yoğunluğunu büyük ölçüde azaltan Çin'deki ilk otomatik pistonlu şekillendirme makinesini tasarladı ve üretti.

2003 yılında, NANYA tekniği bulmuş ve kağıt hamuru paleti yapmak için makineyi yaratmıştır. Esas olarak ahşap palet ve plastik palet yapmak için yedek malzeme kullanır,

2004 yılında NANYA Dış Ticaret Bölümü'nü kurdu ve kağıt hamuru kalıplama makinesi işine başladı.

2007'den bu yana NANYA , ALIBABA'da üye tedarikçi konumundadır.

2008 yılından bu yana NANYA her yıl ilkbahar ve sonbahar aylarında Kanton Fuarı'na katılmaktadır.

2011 yılında NANYA, Çin Ambalaj Federasyonu'na üye oldu.

NANYA 2015 yılında Guangzhou Bilim Teknoloji ve İnovasyon Komisyonu tarafından verilen Teknoloji İnovasyon Sertifikasını aldı.

2016 yılında NANYA, Guangzhou Eyaleti Bilim ve Teknoloji Bölümü tarafından verilen Yüksek ve Yeni Teknoloji Enstitüsü Sertifikası aldı.

2017 yılında NANYA, hamur makinesini, şekillendirme sistemini, sıcak pres sistemini, vakum sistemini ve hava kompresörü sistemini tek makinede birleştiren mini laboratuvar makinesini yarattı.

NANYA , 2018 yılında 10. üretim hattını Güneydoğu Asya'daki en büyük yumurta tepsisi üretimi olan Eppor-Pack'e sattı.

2019'da NANYA kahve fincanları için kapak yapma tekniklerini buldu.

Firma Servisi

NANYA, 100'den fazla kağıt hamuru kalıplama ekipmanı spesifikasyonu sunmaktadır. Farklı kapasite ve ürünler için, seçiminiz için yarı otomatik ve tam otomatik üretim hatlarımız var.

1. Makine kategorileri:

Şu anda biz 4 ana makine kategorileri, sofra yapma makineleri, yumurta tepsisi / meyve tepsisi yapma makineleri, yüksek kalite ve genel kalite endüstriyel paket makineleri.

2. Kalıp tasarımı ve ürün geliştirme

NANYA'nın kendi kalıp merkezi ve kalıp tasarım ekibi var. Biz sadece müşteriler için kalıp tasarlayıp üretmiyoruz, aynı zamanda kalıp tasarımı ve üretiminde profesyonel eğitim ve teknik destek sağlıyoruz.

3. Teknik destek

NANYA, müşterinin yatırım analizi / atölye düzeni tasarımı / atölye binası çizimleri / kurulum kılavuzu / işletme eğitimi yapmasına yardımcı olur.

Satış sonrası servis: uzaktan kumanda servisi / çevrimiçi toplantı servisi / yedek parça servisi.

Şirket takım

200'den fazla çalışanı bulunan Nanya, Teknik Departman, Üretim Departmanı, Kalıp Departmanı, Araştırma ve Geliştirme Merkezi, Mühendislik Departmanı, Satış ve Satış Departmanı ve diğer departmanları kurmuştur. Her departmanın kendi misyonu ve yükümlülüğü vardır ve kaliteli makine ve iyi hizmeti garanti etmek için birlikte çalışırlar.

Guangzhou Nanya Pulp Molding Equipment Co., Ltd.
No.8 Shiqing Yolu, Qingfeng Bilim ve Teknoloji Sanayi Bölgesi, Shijing Kasaba, Baiyun Bölgesi, Guangzhou, PR Çin
Tel:86-20-86022330
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Kağıt Hamuru Kalıplama Ekipmanları Tedarikçi. © 2015 - 2022 pulpmoldingequipment.com. All Rights Reserved.